Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

VIDEO: Jenson Button za volantem Lady 1500

Sport

10.05.2013

Jezdec stáje McLaren osedlal vskutku netradiční vůz. Lada 1500 je kultovním vozem v zemích bývalého Východního bloku. Teď se za jeho volant posadil i mistr světa F1 z roku 2009.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Jedním ze sponzorů stáje McLaren je i nám známý britský mobilní operátor Vodafone, který Jensona požádal, zda by se nezúčastnil bezpečnostní akce nedaleko hlavního města Maďarska. Jenson samozřejmě souhlasil, jelikož si nedokázal představit, že odmítne možnost posadit se za volant výkvětu sovětského automobilového průmyslu, jehož kvality jsme mohli poznat i u nás. Pro Jensona, který v minulosti vlastnil například Bugatti Veyron, to musela být opravdu nezapomenutelná zkušenost.

Během akce nazvané Driving Camp Hungary nedaleko Budapešti se Button neposadil pouze do Lady, vyzkoušel si také nový Mercedes-Benz SL 63 AMG s bi-turbo osmiválcem o objemu 5,5 litru. Snad si Jenson odnese z jízdy s Ladou 1500 nějaké zkušenosti, které bude moci využít i ve své kariéře pilota formule 1.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: