Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Dakar 2013: Loprais dojel v předposlední etapě třetí

Sport

19.01.2013

Česká posádka Aleše Lopraise dojela v předposlední třinácté etapě třetí a stále se drží na celkové šesté příčce. Martin Kolomý spadl o jedno místo a je celkově pátý.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Závodníky čekala v pátek předposlední, tedy třináctá etapa. V té se dařilo Tatře Aleše Lopraise, který dojel se ztrátou 8 minut na první Karginova na pěkném třetím místě. V celkovém pořadí mu ale stále patří šestá pozice. Martin Kolomý projel třináctou etapu jako osmý nejrychlejší a spadl na pátou příčku. V kategorii kamionů stále vládne Rus Nikolajev s Kamazem, kterého doplňují jeho krajané Karginov a Mardějev.

V kategorii automobilů stále neohroženě vede Francouz Stéphane Peterhansel s MINI, který sice ve třinácté etapě zajel až devátý nejlepší čas, vzhledem ale k minimálním časovým rozdílům mezi závodníky si celkovou první příčku bez problémů udržel. Na druhém místě jej zatím neúspěšně pronásleduje De Villiers.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: