Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

McLaren vylepšil MP4-12C

Magazín

10.06.2012

Automobilka McLaren připravila pro modelový ročník 2013 několik vylepšení pro svůj supersport MP4-12C. Některá dokonce dostanou zdarma majitelé stávající verze modelového ročníku 2012.

Autor:Lukáš NovýFoto:

Hlavním vylepšením sportovního McLarenu je zvýšený výkon motoru. Toho automobilka dosáhla novým namapováním řídící jednotky, celkový výkon je tak nově 616 koní, což je o 25 více než doposud. Právě tento upgrade mohou dostat i stávající majitelé vozu.

V rámci bezplatného vylepšení auta dostanou také vylepšený program převodovky, který má zrychlit odezvu na sešlápnutí plynového pedálu a má zajistit rychlejší a plynulejší změny převodů. Vylepšení se dočká také audiosystém auta a také takzvaný Intake Sound Generator, který umožní nastavit, kolik zvuku motoru má proudit do kabiny. Dalším vylepšením je automatické zapínání světel.

Nová auta modelového ročníku 2013 krom toho dostanou ještě automatické stírače nebo příplatkový systém pro nazdvihnutí auta vpředu o 40 a vzadu o 25 mm pro snazší překonávání zpomalovacích prahů a dalších překážek. Klimatizace dostane nové nastavení a další novinkou budou tlačítka na otevírání dveří, která vystřídají dosavadní dotykové senzory, na které si zákazníci stěžovali.

McLaren také nabídne zákazníkům možnost auto objednávat v nové barvě Volcano Yellow, nový může být i design kol a potah interiéru. Drobné vylepšení auta není ničím neobvyklým, ale upgradem zdarma pro stávající zákazníky McLaren nastavuje zcela novou laťku na poli sportovních vozů.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: