Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Koncepty superaut

Magazín

26.10.2012

Mnoho vystavovaných studií je natolik přitažlivých, že kdyby bylo na nás, „z fleku“ bychom zahájili sériovou výrobu. Jenže rozhodnutí není na nás, a tak si můžeme pouze připomenout některé z těch opravdu povedených.

Autor:AutohitFoto:

Kolikrát se na automobilových výstavách stane, že představovaná automobilová vize je naprosto mimo mísu. I cvičená opice okamžitě odhadne, že takový kousek spadá spíše do kategorie sci-fi a do reálného provozu má dál než Středoevropan do Mongolska.
Pak se ale najdou koncepty, u nichž se vám vzrušením rozklepou kolena, na rukou zježí chlupy a v hlavě promítne krátky film na téma já za jeho volantem.
 O to víc pak musí zamrzet, když se takový koncept stane pouze jednorázovou záležitostí a nic na tom nezmění fakt, že některé jeho prvky se do sériové výroby skutečně dostanou.
Asi přijdete na desítky dalších konceptů a studií, které si zaslouží alespoň krátkou zmínku, nicméně tyhle kousky se vryly do paměti naší redakce a rozhodně se měly vyrábět. No, řekněte sami, nechtěli byste v provozu potkávat třeba takový Cadillac Sixteen?    

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: