Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nissan vyrobí limitovanou sérii Juke R

Magazín

04.05.2012

Ďábelský Nissan Juke R nejprve vznikl jako ukázka toho, co automobilka umí. Pod nátlakem zákazníků ale krom dvou prototypů vznikne i omezená série tohoto splašeného malého SUV s technikou sporťáku GT-R.

Autor:Lukáš NovýFoto:

Nissan dostal tři závazné objednávky na model Juke R, který doposud předváděl pouze jako funkční koncept. V Dubaji prý při předvádění automobilu létaly nabídky vzduchem rovnou na ulici. Díky velkému zájmu se tak Nissan rozhodl vyjít zákazníkům vstříc.

Cena ani počet kusů, s jejichž výrobou se počítá, ale zveřejněny nebyly. Každopádně nadupaný Juke nebude levnou záležitostí, cenovka jistě převýší i tu u mnohých supersportů. Pokud máte o Juke R zájem, zkuste Nissan kontaktovat, třeba na vás vyjde řada.

Dobrou zprávou pro potenciální zákazníky je fakt, že „sériové“ auto dostane oproti konceptu několik vylepšení. Především namísto motoru z GT-R z roku 2010 o výkonu 362 kW dostane provedení pro zákazníky motor z modelového ročníku 2012. A ten nabídne rovnou 401 kW, tedy 545 koní.

Šílenější sériové auto asi budeme hledat jenom těžko.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…

Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: