Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nissan vyrobí limitovanou sérii Juke R

Magazín

04.05.2012

Ďábelský Nissan Juke R nejprve vznikl jako ukázka toho, co automobilka umí. Pod nátlakem zákazníků ale krom dvou prototypů vznikne i omezená série tohoto splašeného malého SUV s technikou sporťáku GT-R.

Autor:Lukáš NovýFoto:

Nissan dostal tři závazné objednávky na model Juke R, který doposud předváděl pouze jako funkční koncept. V Dubaji prý při předvádění automobilu létaly nabídky vzduchem rovnou na ulici. Díky velkému zájmu se tak Nissan rozhodl vyjít zákazníkům vstříc.

Cena ani počet kusů, s jejichž výrobou se počítá, ale zveřejněny nebyly. Každopádně nadupaný Juke nebude levnou záležitostí, cenovka jistě převýší i tu u mnohých supersportů. Pokud máte o Juke R zájem, zkuste Nissan kontaktovat, třeba na vás vyjde řada.

Dobrou zprávou pro potenciální zákazníky je fakt, že „sériové“ auto dostane oproti konceptu několik vylepšení. Především namísto motoru z GT-R z roku 2010 o výkonu 362 kW dostane provedení pro zákazníky motor z modelového ročníku 2012. A ten nabídne rovnou 401 kW, tedy 545 koní.

Šílenější sériové auto asi budeme hledat jenom těžko.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: