Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Aston Martin DB10 pro Jamese Bonda bude skutečný

Premiéry

04.12.2014

James Bond by bez svého Aston Martinu nebyl Jamesem Bondem. Ten nový dostane speciál DB10. Jezdit bude, ale určen je pouze pro agenta 007.

Dnes byl v londýnských ateliérech Pinewood představen nový, v pořadí 24. film s neohroženým agentem Jejího Veličenstva v hlavní roli. Tvůrci ukázali nejen oficiální logo a název filmu (jeho jméno bude znít Spectre v odkazu na fiktivní teroristickou organizaci z Flemingových novel), ale také vůz, s nímž bude James Bond jezdit. V titulní roli se již počtvrté objeví Daniel Craig, jenž tím dorovná počet filmů se svým předchůdcem Piercem Brosnanem.

Aston Martin DB10 není, jak bychom podle jména mohli soudit, nástupcem stávající řady Aston Martin DB9. Celkem vznikne na 10 kusů omezená série identických vozů, z nichž všechny budou určeny výhradně pro filmování. Aston Martin DB10 je dílem vlastního vývojového oddělení Aston Martinu pod vedením Mareka Reichmana. Ten na jeho přípravě spolupracoval s režisérem Samem Mendesem, jenž se podepsal již pod Skyfall, který pro svůj nejnovější počin žádal „ultimativní automobil pro neslavnějšího špióna na světě“.

Natáčení filmu Spectre začalo právě dnes a svoji premiéru má mít 6. listopadu příštího roku.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: