Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

McLaren rozšiřuje své oddělení MSO o nové služby

Premiéry

04.12.2014

Automobilka McLaren doplňuje služby své divize pro „speciální operace“ o další prvky. Zákazníci budou moci například v rámci MSO Programs závodit s vozy P1 GTR na nejlepších tratích světa…

Individualizace vládne i světem nejdražších supersportovních automobilů, jimž exkluzivitu zajišťují již minimální výrobní počty. McLaren jde ale ještě dál a svoji divizi McLaren Special Operations (MSO) obohatil o nové služby. Je jich v současnosti pět a pokrývají různé možnosti od drobných doplňků až po stavby speciálních prototypů. MSO Defined je počátečním bodem a umožní zákazníkovi instalaci dodatečných aerodynamických prvků, specifických krytů zrcátek a detailů v interiéru.

MSO Bespoke už přichází s rozsáhlejšími modifikacemi, může jít jen o speciální lak nebo druh čalounění, ale také o docela zásadní přestavby. Posláním služby MSO Limited je stavět speciální série aktuálních modelů značky McLaren. Za příklad poslouží třeba nedávná edice McLaren 50 12C, jež byla součástí oslav založení automobilky. MSO Heritage je vlastně adaptací dosud fungujícího oddělení McLaren Customer Care Program. Založeno bylo v roce 1990 pro zákaznickou podporu majitelům tehdejšího modelu McLaren F1.

Divize MSO Heritage se stará o vozy McLaren, jež už vyběhly z výroby, a to včetně speciálů Mercedes-Benz SLR McLaren. Pátou službou je MSO Programs, která má pokrývat především organizační potřeby připravovaného mezinárodního šampionátu vozů McLaren P1 GTR.   

Tagy: McLaren, MSO, P1, P1 GTR, F1
Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: