Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Viper nyní s širší výbavou a v nových verzích

Premiéry

29.11.2014

Poslední generaci Viperu se konečně v prodejích daří. Nyní tento trend má podpořit rozsáhlejší výbava a zavedení dvou nových sérií.

Po poněkud rozpačitém startu páté generace modelu SRT Viper se nyní začíná blýskat na časy. Výrobce tvrdí, že po snížení základních cen v průběhu září prodeje narostly o 26 %. Nyní Chrysler přichází s dále vylepšenou verzí Viperu, kterou označuje jako modelový rok 2015,5. Týká se všech v současnosti dodávaných variant a přichází s novými modely GT a TA. 2.0 Special. Základní Viper SRT se nyní dočkal kontrastního stehování sedadel a přístrojového štítu, Alcantarových dekorací ve dveřních obkladech a hliníkových obkladů prahů s emblémem zmije.

Nové provedení Viper GT má kapotu z GTS, rudě lakované brzdiče Brembo, čalounění kůží Nappa, stavitelnou tuhost pérování a nastavení stabilizace a elektricky stavitelné sedadlo řidiče. Druhou novinkou se stává Viper TA 2.0 Special Edition a ve standardu nabízí paket Aero se spoilery pod předním nárazníkem a vzadu, dále pak matově černě lakované ráfky, doplňky z uhlíkových kompozitů a emblémy TS. Špičkový Viper GTS je nyní při nezměněné prodejní ceně bohatší o leštěná kola Venom, kožený interiér Laguna nebo audiosystém Harman Kardon s osmnácti reproduktory.

Nově jej lze dostat také v sérii GTS Ceramic Blue pojmenované podle specifického lakování karoserie, jež vyniká také oranžovými třmeny, zatmavenými logy GTS a kompozitovým spoilerem vzadu. Výroba vozů Viper v této specifikaci již běží a k prvním zákazníkům se dostanou na samém počátku nadcházejícího roku.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: