Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Mercedes-Benz třídy C s paketem AMG z dílen Brabus

Premiéry

24.11.2014

Ladičská společnost Brabus představuje kompletní sadu modifikací pro vozy Mercedes-Benz třídy C (W205) opatřené z výroby paketem AMG. A nejde jen o spoilery…

U firmy Brabus mají připravena řešení prakticky pro všechny verze aktuálních i starších vozů značky Mercedes-Benz. Co se současné generace řady C týče (W205), již dříve ukázali své sady úprav pro verze Avantgarde a Exclusive, ovšem nyní na řadu přišlo „sportovní“ provedení AMG-Line. V oficiálním ceníku jde především o upravené nárazníky, nicméně Brabus se do problému vnořil poněkud hlouběji.

Vozy Mercedes-Benz třídy C s paketem AMG-Line tak dostanou „lízátko“ pod předním nárazníkem a u sedanu i speciální vložku v zadním nárazníku, jež budí dojem difuzoru a po stranách hostí dva páry ozdobných koncovek výfuků. Na víku zavazadlového prostoru se objevila nová odtoková hrana. Brabus nabízí také širokou škálu litých ráfků s průměrem od 18 do 20 palců, vzadu tak mohou být pneumatiky až do rozměru 255/30 R20.

Ke zlepšení jízdních vlastností má přispět nově odladěné, tužší pérování snižující zároveň světlou výšku o 30 mm, pokud je váš vůz z výroby opatřen vzduchovým pružením Airmatic, dosáhne se snížení světlosti a úpravy charakteristiky změnou programu jeho řízení. Verze C180 může být posílena o 21 koní (15 kW) na výsledných 177 koní (130 kW). Provedení C200 pak posílí až o 41 koní (30 kW) na celkových 225 koní (165 kW), což dle výrobce vozu umožní zrychlit z 0 na 100 km/h za 7,0 s.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: