Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Fiat Bravo dostalo facelift, ale jen pro Brazílii

Facelift

10.11.2014

Na rozdíl od Evropy se modelu Fiat Bravo v jiných koutech světa docela daří. Pro brazilský trh nyní prošlo faceliftem.

Jen několik týdnů po ukončení výroby pětidveřových hatchbacků Fiat Bravo pro Evropu představila brazilská pobočka koncernu Fiat jeho vylepšené provedení, v němž jej bude nabízet v následujících letech. Modifikací pravda mnoho není, na první pohled si přesto všimneme alespoň přepracovaných nárazníků, upravených světlometů, nové masky nebo upravených krytů zpětných zrcátek.

V interiéru se brazilský Fiat Bravo dočkal kromě upravených obkladových a čalounických materiálů také nové multimediální soustavy s rozměrným dotykovým monitorem, navigací, všestrannou konektivitou či projekcí obrazu couvací kamery. V duchu módních trendů se v interiéru setkáme s rozsáhlejším použitím lesklých černých dekoračních doplňkům či nově stylizovaným, kůží čalouněným volantem. V Brazílii bude Bravo ve specifikaci pro modelový rok 2015 dostupné na počátku příštího roku, a to ve verzích Essence 1,8i, Sporting 1,8i, 1,4 T-Jet a speciální edici BlackMotion 1,8i.

Psali jsme: Fiat Bravo: Nástupce se představí do dvou let

Pokud vás stažení Brava z evropských trhů mrzí, pak vězte, že se brzy dočkáte návratu. Teprve před několika hodinami jsme vás informovali o tom, že turecká firma Tofas bude na základě vozů Fiat 500L od roku 2016 stavět nástupce Brava, jež do nabídky značky Fiat po osmi letech vrátí vůz s karoserií kombi.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: