Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Samonasazovací řetězy ulehčí život řidičům náklaďáků i autobusů

PR

29.10.2014

Samonasazovací řetězy jsou novinkou firmy Lanvec s.r.o., jež je výhradním dovozcem výrobků společnosti Maggigroup pro Českou a Slovenskou republiku. Vyslyšela tak poptávku po těchto praktických řetězech pro osobní vozy, dodávky a SUV.

Autor:PRFoto:Archiv

Letos se firmě podařilo na český a slovenský trh uvést řetězy TRAK CAMION pro nákladní vozy a autobusy. Výhodou této novinky je jednoduchá montáž, nevyžadující zalézání pod auto a popojíždění. Samonasazovací řetězy se nemusí upínat za kolem, nemusí se spojovat a hlavně se nasazují pouze z vnější strany kol. Celá montáž je rychlá, čistá a především úžasně jednoduchá.

Patentovaná technologie TRAK má již pětadvacetiletou tradici, jak upřesňuje obchodní ředitel firmy Lanvec s.r.o. Radek Kratochvíl. Nabídku společnosti netvoří pouze řetězy sněhové, ale i trakční či ochranné, nechybí řetězy pro manipulační techniku a mechanizaci. Žádané jsou podle jeho slov i řetězy pro těžkou lesní, speciální a vojenskou techniku. Seniorům (a nejen jim) ulehčí chůzi po umrzlém chodníku řetízky na boty, tzv. nesmeky, které se v očekávané dlouhé a tuhé zimě mohou hodit každému z nás.

Letos firma Lanvec navíc představila další nový výrobek, kterým jsou zcela automatické rotační (tzv. podmetací) sněhové řetězy SNOW WAY Master a Generation. Nejenže jsou plně automatické, ovládají (spouštějí) se z kabiny vozu, ale i cenově dostupné. Podle Radka Kratochvíla systém napomáhá bezpečnosti a plynulosti silničního provozu. „Žádné vystupování z vozu, žádné nebezpečné nasazování řetězů u vozovky a co je také neméně důležité, jedná se o systém takřka bezúdržbový. Jeho kompletní montáž je dodávána na klíč, a to včetně zaškolení obsluhy spolu s TP a OTP samostatného technického celku. Naše firma vyjde vstříc i při montáži nebo servisu, případně generální opravě systémů Rotogrip a Onspot."

Sortiment společnosti Lanvec s.r.o. tradičně obsahuje i další výrobky špičkové kvality, převážně se jedná o vysoce kvalitní řetězy pro extrémní výkony švýcarské firmy REX. Potěšujícím aspektem je rovněž cena produktů REX i Maggigroup , která zdaleka nepatří k nejvyšším. „Řídíme se heslem, že špičkové, neznamená drahé,“ podotýká Kratochvíl a jako příklad uvádí cenu řetězů (Tipo D) pro kola rozměru 315/80  R22,5, které lze pořídit již za cenu od 3295 korun.

Společnost Lanvec s.r.o. momentálně nabízí spolupráci dalším dealerům, aby tak rozšířila počet montážních středisek v rámci celé České republiky. „Zájemce zdarma proškolíme a umožníme jim získání certifikace autorizovaného servisu pro montáž a servis Go systémů SNOW WAY,“ uzavírá Radek Kratochvíl.

Více informací naleznete na www.lanvec.cz.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: