Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda Fabia III odhalila interiér, bude "Simply Clever"

Představení

26.08.2014

Stejně jako zvenku bude i uvnitř nová Fabia výrazně dynamičtější. Vzhled palubní desky navazuje na první generaci a sází na velké dekorační elementy.

Interiér je o něco delší a širší než dosud, řidič a spolujezdec budou mít také více místa nad hlavou. Ačkoli je nová Škoda Fabia o 8 mm kratší než její předchůdkyně, vzrostla o 8 mm délka interiéru na současných 1674 mm. Vzrostla i šířka interiéru ve výši loktů, a to na 1401 mm vpředu (plus 21 mm), resp. na 1386 mm (plus 2 mm) vzadu.

Zavazadlový prostor je největší ve svém segmentu. Pojme 330 litrů, to je o 15 litrů více než dosud a podstatně více než nabízí relevantní konkurence. Při sklopených zadních sedadlech vzroste objem zavazadlového prostoru až na 1150 litrů. Díky otvoru, širokému 1.098 mm, pátým dveřím, které se otevírají do výšky 1915 mm, a nízkému prahu zavazadelníku (659 mm nad zemí) se zavazadla také snadno nakládají. Ložná plocha je široká 960 mm, je tedy o 2 mm širší než u předchozí generace.

Pod heslem Simply Clever se v nové Fabii obejví 17 zajímavých řešení, z nich devět je u Škody novinkou. Hlavním lákadlem je technologie MirrorLink, která integruje mobilní telefon do palubního infotainmentu. Na to navazuje SmartGate, rozhraní, které přenáší provozní údaje z vozidla do aplikace v telefonu. Dalšími Simply Clever prvky jsou třeba škrabka na led ve víčku nádrže, háčky na tašky v zavazadlovém prostoru a podobně.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: