Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Land Rover poodhalil sedmimístné Discovery Sport

Tajné projekty

07.08.2014

Maskovací polepy skrývají detaily Land Roveru Discovery Sport, o to důrazněji ale znázorňují, že nástupce modelu Freelander bude sedmimístný.

Nový kompaktní Land Rover se zařadí do rodiny Discovery, po dvou generacích se vzdá jména Freelander. Bude se vyrábět v továrně Halewood, kde vzniká Range Rover Evoque i současný Land Rover Freelander.

Od stávající generace se novinka odliší nejen jménem, ale i uhlazenějším designem a konfigurací sedadel. Na přání se bude dodávat uspořádání 5+2. Světová premiéra je naplánována na 3. září 2014.

Land Rover se pochlubil několika záběry z testování. V rámci vývoje 181 prototypů dohromady najezdilo už přes 1,2 milionu km. Vozy jsou testovány v náročných klimatických podmínkách, při teplotách od -36°C do +42°C. Automobilka také potvrdila, že vůz zvládne projet brodem o hloubce 600 mm a zvládne sjet 45° klesání.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: