Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Kalendář Pirelli pro rok 2015 bude ve znamení fetišismu

Fotogalerie

07.08.2014

Po speciální výroční edici Helmuta Newtona přichází kultovní kalendář Pirelli pro rok 2015
s tématem fetišismu. Jeho hvězdami jsou plnoštíhlá modelka Candice Huffine a supermodelka, exotická kráska Adriana Lima.

Autor:RedakceFoto:

K dalším protagonistkám patří přední světové topmodelky jako Carolyn Murphy, Karen Elson, Raquel Zimmermann, Natalia Vodianova, Cameron Russell, Sasha Luss, Anna Ewers, Joan Smalls a Gigi Hadid. Tak jako v několika předchozích vydáních kalendáře, nechybí ani pro rok 2015 brazilská kráska Isabeli Fontana.

Nový ročník prestižního kalendáře se fotil v květnu v New Yorku. Fotografem je Steven Meisel, po více než dvě desetiletí tvůrce obálky italského módního časopisu Vogue. Mezi jeho proslulá díla patří například obal pro album zpěvačky Maddonny „Like a Virgin“. Styling všech modelek je práce Carine Roitfeld, bývalé šéfredaktorkvy Vogue Paris.

Každoročně jsou s kalendářem spojeny i charitativní dražby. Nejinak je tomu i v České a Slovenské republice, kde již více než 13 let se výtěžky z dražeb obvykle využívají na výzkum a podporu léčby rakoviny nebo na péči o děti. České veřejnosti bude kalendář představen po světové premiéře, která proběhne koncem listopadu.

Ze zákulisí Kalendáře Pirelli 2015 od Stevena Meisela, foto Marc Regas


Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: