Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Auto motor a sport Classic 2/2014 právě v prodeji!

Info

05.08.2014

Jubilejní 20. číslo magazínu auto motor a sport Classic je právě v prodeji. Více než dvě třetiny článků jsou autentické a vytvořené našim týmem v domácím prostředí a téměř polovina časopisu se věnuje závodním automobilům.

Autor:RedakceFoto:Archiv

Představujeme speciály na rallye, okruhy, drifty a další závodní disciplíny. Připomínáme zásadní akce první poloviny sezóny - a to vše v původních článcích od českých autorů. Pestrý mix jízdních dojmů ze závodních vozů je doplněn texty o nestárnoucích klasikách, kultovních autech současnosti i blízké minulosti a v neposlední řadě i rozhovory s vlivnými lidmi veteránské scény.

V tomto čísle naleznete také články o závodní Lancii 80. let, o Fordu Sierra RS Cosworth - postaveném pro rallye nebo informace o závodní Tatře 603. Dozvíte se také, kolik stojí závodění v evropském okruhovém šampionátu nebo divoké řádění ve smyku v autě Nissan 200 SX.

Časopis auto motor a sport Classic, exkluzivní publikaci vycházející od roku 2007 a zaměřenou na segment oldtimerů a youngtimerů, tvoří nadšenci pro nadšence. Ve své obsahové skladbě využívá licenci vedoucího magazínu tohoto segmentu, německého časopisu Motor Klassik. Profesionální zázemí a přístup redakce zajišťují vysokou textovou i obrazovou kvalitu magazínu, který v tomto ohledu nastavuje měřítka ostatním. Díky tomu se těší stále větší oblibě čtenářů a veteránské scény v ČR.

Nové vydání čtvrtletníku auto motor a sport Classic je k dostání u dobrých prodejců tisku, jejichž adresy naleznete na www.autopruvodce.cz, nebo formou předplatného na www.predplatne.cz.

auto motor a sport Classic 2/2014 je v prodeji od 31. července 2014 za cenu 99,90 Kč.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: