Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Auto motor a sport 8/2014: BMW M4, Seat Leon Cupra nebo Jeep Grand Cherokee SRT

Info

22.07.2014

Na stáncích již najdete srpnové vydání měsíčníku Auto motor a sport. Co přináší?

Autor:RedakceFoto:Archiv

Hlavním tématem čísla 8 je předpremiéra horké novinky z Mladé Boleslavi, nové generace modelu Fabia. Víme o ní už opravdu hodně; jaké bude mít motory, techniku, jakými technologiemi vás bude hýčkat a také třeba kdy se můžete těšit na kombík.

Nová Fabia není jedinou horkou novinkou od Škody, na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli, jak jezdí zvýšená Octavia Scout. Nejen lidovými škodovkami živ je člověk, srpnové číslo si vzalo na paškál BMW M4, které jsme prohnali po okruhu a pečlivě změřili a zaznamenali jednotlivé údaje. A pokud by vám to sportování snad ještě nestačilo, máme pro vás test nového Subaru WRX STI.

Odpočinout si a zrelaxovat můžete třeba u reportáže z letošního Goodwoodu se spoustou zajímavých fotografií nebo u cestopisu z jihoafrické přírody, kterou jsme pokořili ve spolehlivém Land Cruiseru. Poradíme, jaké dětské sedačky jsou kvalitní a kterým se naopak vyhnout, a když už jsme u těch testů, vyzkoušeli jsme pro vás čtveřici přenosných navigací s cenou do pěti tisíc korun.

Kromě představení osmé generace Volkswagenu Passat se dále můžete těšit třeba na srovnávací test pro „velké kluky“: Mercedes-Benz S 350 BlueTEC vyzval Audi A8 3.0 TDI. V o něco divočejším tempu se pak nese test Seatu Leon Cupra 280 či Jeepu Grand Cherokee SRT, klidnější jezdci si určitě rádi přečtou o tom, jak jezdí VW Polo 1.2 TSI. Jako třešničku na dortu si necháváme porovnání automatických převodovek s těmi manuálními: ušetří palivo? Nebo je to naopak? A jak na tom jsou nejnovější devítistupňové skříně?

Zkrátka, AMS číslo 8/14 je zajímavostmi nabitý doslova k prasknutí.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: