Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Podoba Škody Fabia III odhalena v zatím nejpřesnější ilustraci. Včetně kombíku!

News

21.07.2014

O vzhledu nové Škody Fabia už toho bylo napsáno hodně, stejně tak už jste určitě viděli i několik různých ilustrací její finální podoby. Dnes vám však přinášíme jedinečné obrázky, které vystihují podobu třetí generace Fabie zatím vůbec nejlépe. A exkluzivně pouze pro Autohit.cz jsme získali také podobu verze kombi!

Je jasné, že oproti dříve zveřejněným spekulacím dostane nová Škoda Fabia mírně odlišný tvar předních světlometů, které tak dodají přední části vozu agresivnější výraz.

Trochu jiné, než jsme se domnívali, budou také přední mlhovky. Zadní část zůstane shodná s předchozími ilustracemi.

Verze kombi vypadá skutečně jako avizované "nejhezčí kombi koncernu". Dynamické tvary si zachovává i přesto, že střecha od C sloupků dále není zkosená, jak je dnes u kombíků moderní, ale nechává prostor pro využití zavazadelníku směrem do výšky.

Psali jsme: Škoda Fabia III: O litr nižší spotřeba a další tajné informace

Díky efektnímu prolisu táhnoucímu se od předních světlometů až po ta zadní vypadá i z boku velice elegantně, což bude zřejmě největší rozdíl proti stávající generaci, která je designově trochu těžkopádná.

Další podrobné informace k Fabii III přineseme již v nejbližších dnech. Sledujte web Autohit.cz.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: