Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Auto motor a sport 7/2014 je na stáncích: Nový VW Passat, Alfa Romeo 4C, Jeep Cherokee či Škoda Octavia G-TEC

Info

01.07.2014

Červencové číslo měsíčníku auto motor a sport je na stáncích. Kromě nakouknutí pod sukni nového Passatu obsahuje například také rozsáhlou přílohu „Autem na dovolenou“, která se vám při cestě za sluníčkem rozhodně bude hodit.

Autor:RedakceFoto:Archiv

Jako první v Česku jsme vám v červencovém čísle auto motor a sportu přinášíme test zajímavého Američana, Jeepu Cherokee. K tomu jsme přidali žhavé novinky; nový Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI, Peugeot 308 SW 2.0 BlueHDI, Mercedes-Benz GLA 220  či plynovou Škodu Octavii G-TEC. Ta je součástí velkého materiálu, srovnávajícího reálné náklady na provoz různých ekologicky zaměřených aut: od elektromobilů přes hybridy až po úsporné benzinové a naftové verze.

V rozsáhlém srovnávacím testu malých SUV se Škoda Yeti podívá do očí Dacii Duster, Suzuki S-Cross a Mini Countrymanovi, popovídáme si s novým šéfem automobilky Kia, Vlastimilem Čepičkou, který odhalí nejnovější plány této korejské automobilky na českém trhu a povíme si, na co se zaměřit u koupě ojetého BMW řady 3.

Z rychlých „chuťovek“ vyberme projížďku s Porche Cayman GTS, Jaguarem F-Type Coupé či Alfou Romeo 4C. Té je věnována osmistránková fascinace plná krásných fotografií a exkluzivních jízdních dojmů.

Tak příjemné čtení!

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: