Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Volkswagen e-Golf: Elektromobil stojí 899 900 Kč

Český trh

15.06.2014

Elektrický Golf za necelých 900 tisíc nabízí dojezd 190 kilometrů a bohatou výbavu, která je u verzí se spalovacím motorem nadstandardem.

Volkswagen uvádí na trh elektromobil nižší střední třídy e-Golf, který se nabízí za 899 900 Kč. Objednávky přijímají dva dealeři, Auto Jarov v Praze a Porsche Brno. K pohonu slouží elektromotor o výkonu 85 kW (115 k), při průměrné spotřebě energie 12,7 kWh/100 km činí dojezd e-Golfu 190 km. Z běžné domácí elektrické zásuvky trvá nabíjecí proces na 100 % kapacity přibližně třináct hodin.

Maximální rychlost je omezena na 140 km/h. Akceleraci z 0 na 100 km/h zvládne e-Golf velmi svižně, za 4,2 sekundy.

Standardní výbava zahrnuje vedle potřebného příslušenství pro dobíjení například barevný palubní počítač, navigace Discover Pro, dvouzónová klimatizace, tempomat a mnoho dalšího.

V ceně jsou obsaženy také dodatečné služby, které zákazníkovi zajišťují mobilitu i nad rámec dojezdu modelu e-Golf. Dojde-li na cestě k vybití akumulátoru, postará se Volkswagen o odtah vozu k nejbližší nabíjecí stanici – bezplatně až třikrát za rok během prvních dvou let od data prodeje. Na delší cesty si může zákazník po dobu dvou let zdarma vypůjčit vůz do velikosti Golfu s konvenčním pohonem na benzin nebo naftu na 10 dní ročně.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: