Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Chevrolet Aveo: V Číně facelift, v Evropě konec

Představení

27.05.2014

Čínské zastoupení Chevroletu v červnu zahájí prodej vylepšeného modelu Aveo. U nás se naopak pomalu chystá jeho stažení z prodeje.

Současná generace Chevroleu Aveo se začala prodávat před třemi lety, a tak je přesně vhodná doba pro její modernizaci. Designéři Chevroletu, s významným přispěním čínského studia koncernu GM, připravili zcela nový vzhled přídě. Místo výrazných světlometů zasazených do nelakovaného plastu se Aveo nově spolehne na jemnější tvary a elegantnější detaily.

K dalším změnám patří směrovky v zrcátkách lakovaných v barvě karoserie, nová grafika zadních světel a také přepracovaný přístrojový štít doplněný o multimediální systém MyLink. Novinkou je též hlasové ovládání Siri.

V Evropě se žádné ze jmenovaných úprav nedočkáme. Chevrolet totiž v našich končinách ukončí prodej nových aut už příští rok, facelift na posledních pár měsíců by proto postrádal jakýkoliv smysl.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: