Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Auta, ženy, zpěv aneb nový auto motor a sport Pro ženy v prodeji

Info

21.05.2014

Letí to! Právě jsme pro vás připravili jubilejní desáté vydání unikátního automobilového speciálu pro ženy za volantem. Ano, tak dlouho je auto motor a sport Pro ženy s vámi.

5acb4e3a32b062d1a005074751ad586c.jpg

Autor:RedakceFoto:Archiv

„Žena by k autu měla přistupovat jako k muži. Pokud mu chce porozumět, měla by o něm vědět co nejvíc, nejlépe všechno,“ prohlásila prý kdysi slavná česká automobilová závodnice Eliška Junková. A je třeba říci, že žena, která dokázala ve třicátých letech své mužské protivníky porážet, věděla, o čem mluví.

Psychologové říkají, že vztah dvou lidí je jako auto, vyžaduje pravidelnou údržbu a neustálou péči. A platí to i obráceně. Času není nikdy dost, ale udělat si ho na svůj automobil je vždy výhodné. Vyplatí se to.

Z nedávných průzkumů vyplývá, že život bez auta si dovedou ženy představit hůř než muži. Kdo by to býval řekl? A co víc – třetina žen dává svým čtyřkolým miláčkům jména, a dokonce s nimi i „mluví“. Po běžné cestě do práce ty citlivější svého plechového partnera dokonce i pochválí. Není divu, společné zážitky vytvářejí silné pouto.

A ještě jednu věc jedna z anket prozradila. Že si za volantem ženy stále více zpívají. A to je v dnešní hektické a vystresované době skvělá zpráva. Tak ať vám je do zpěvu i nadále. Třeba s právě vydaným speciálem auto motor a sportu.

Seznam prodejních míst naleznete zde.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: