Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Renault Clio R.S. Monaco GP: Limitovaná edice stojí 614 900 Kč

Český trh

05.05.2014

Renault uvádí na český trh Clio R.S. v limitované edici Monaco GP. Česká republika je jednou z dvaceti zemí, kde se bude tato speciální série prodávat.

Autor:ArchivFoto:Archiv

Od 1. května 2014 se rozšiřuje nabídka modelu Clio R.S. o speciální limitovanou sérii Monaco GP. Ta navazuje na stejnojmenné limitované série, které vznikly v minulosti např. na modelech Mégane Coupé, Mégane R.S. nebo Laguna Coupé. Monaco GP je produktem exkluzivního partnerství značky Renault s prestižním automobilovým klubem v Monaku, Automobile Club de Monaco.

Již tak bohatá výbava Clia R.S., která zahrnuje mimo jiné multimediální systém R-Link, tempomat nebo bezklíčový vstup, je rozšířena o tmavé kožené čalounění a vyhřívání předních sedadel.

Ke specifickým prvkům edice Monaco GP patří černě lakované disky kol (standardně průměr 17 palců, na přání 18 palců), přední spoiler a zadní difuzor v černé barvě a volitelně dvoubarevná karoserie s černou střechou. Standardně je vůz v bílé barvě, za příplatek 27 500 Kč je možné mít speciální šedý perleťový lak Givre Nacré.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: