Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Chrysler 200 kompletně odhalen

Představení

09.01.2014

Nové fotografie ukazují nový americký sedan Chrysler 200 alias Lancia Flavia ze všech úhlů, můžeme tedy už komplexně posoudit, zda se design exteriéru a interiéru povedl.

Autor:RedakceFoto:

Včera unikla první fotografie Chrysleru 200 pro modelový rok 2015, což je jedna ze zásadních novinek nadcházejícího detroiského autosalonu, která je důležitá i pro Evropu, protože současně ukazuje, jak bude vypadat nová rebadgeovaná Lancia Flavia v Evropě. Nyní máme, opět neoficiální cestou, k dispozici další fotografie.

Snímky ukazují vůz také z profilu a zezadu a musíme zopakovat, že vůz považujeme za designově vydařený, byť v případě zádi nelze přehlédnout značnou inspiraci automobily značky Audi. Chrysler 200 je ovšem v každém případě velmi elegantní a víte co? Ná v sobě i něco té stylovosti značky Lancia, takže by v Evropě nemusel působit slogy italské značky jako pěst na oko.

Totéž ostatně platí i o interiéru. Ten rozhodně nezapře italský šmrnc, byť těch oblých tvarů je uvnitř možná trošku moc, naprosto fantasticky ale vypadají sedadla. Další zajímavou inovací vozu je na středovém tunelu umístěný kruhový volič režimů automatu, jaký má kupříkladu Jaguar. Očekává se, že do Evropy Chrysler 200 jako Lancia Flavia dorazí v roce 2015 a myslíme si, že tu určitě nebude působit nepřirozeně.

Již od posledně víme, že vůz bude jako první sedan střední třídy (respektive mid-size v americké terminologii) na světě vybaven na přání devítistupňovou automatickou převodovkou. K dispozici bude také s připojitelným pohonem všech kol, potěšit by ale měl údajně i chytře řešený středový panel s širokými možnostmi konfigurace.

Celé to budou pohánět bezinové motory s poetickými názvy 2.4 Tigershark a 3.6 Pentastar, čtyřválec s italským systémem rozvodu MultiAir poskytne výkon 137 kW a točivý moment 234 Nm, šestiválec má údajně největší výkon ve třídě - 217 kW a "točák" 355 Nm. 

 

 

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: