Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Volvo XC Coupe Concept: předzvěst nového XC90

Koncept

07.01.2014

Volvo na detroitském autosalonu představí studii SUV XC Coupe, z níž bude čerpat inspiraci druhá generace modelu XC90.

Autor:RedakceFoto:

Volvo se nijak netajilo záměrem na letošním autosalonu NAIAS v Detroitu ukázat světu studii velkého SUV, které naznačí, jakým směrem se bude ubírat design nástupce modelu XC90. Ti netrpěliví příznivci skandinávské značky si teď mohou oddechnout, že nemusí čekat až do příštího týdne, tady je studie XC Coupe v celé své kráse.

Ano, správně, XC Coupe. Volvo totiž prezentuje auto, kterému by to opravdu velice slušelo ve srovnávacích testech třeba vedle nehezkého BMW X6, jedná se totiž o SUV se siluetou kupé. Ale abychom byli upřímní, nemyslíme si, že by pragmaticky zaměřené Volvo šlo touto cestou, takže si místo svažující se zadní části představte "skleník" a budete mít docela dobrý obrázek o tom, čím nás na podzim hodlají Švédi ohromit.

Nevíme jak jste na tom vy, nám se ale to, co na fotkách vidíme, vcelku líbí, takže by XC90 druhé generace mohlo být pohledné auto. XC Coupe je ovšem ryzí koncept, takže k němu Volvo žádné převratné informace neudává, nicméně z dřívějška je známo, že příští XC90 bude sedmimístné, se třemi řadami sedadel a že dostane denní LED ve tvaru písmene T a "plovoucí" masku chladiče, ukázanou právě na této studii.

einaMx9OXdA

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: