Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Lamborghini Huracan: únik oficiálních fotografií!


19.12.2013

Fotka Lamborghini Huracan byla skutečná. Právě došlo k úniku dalších oficiálních snímků, nástupce Gallarda je tedy kompletně prozrazen! 

Autor:RedakceFoto:

Je to jen pár hodin, co jsme vám přinesli fotku, ukazující pravděpodobnou podobu nového sporťáku Lamborghini Huracan a už máme skvělou zprávu. Snímek to byl skutečný, ba co víc, objevily se další, takže teď máme možnost vidět i zadní partie, profil a dokonce také interiér Huracanu!

Obrázky jsou sice malé a nepříliš kvalitní, takže jakmile se objeví oficiální, s potěšením vám je opět ukážeme, nicméně dost dobré na to, aby před námi Huracan přestal mít po viziální stránce tajemství.

Auto ovšem neukazuje jen design. Na karoserii si lze přečíst označení LP610-4, což znamená, že motor V10 5.2 bude naladěn dokonce na 610 koní, tedy více, než se čekalo. Pohon zadních kol je samozřejmostí. Nevíme jak vy, ale by jsme designem Huaracnu opravdu nadšení.

 

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: