Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Lamborghini Huracán na první fotografii


19.12.2013

Buď ze Sant´ Agaty unikl první snímek nástupce Gallarda, jenž ponese označení Huracán nebo jde o hodně dobrý render. Ať tak nebo tak, vypadat bude téměř jistě takhle.

Autor:RedakceFoto:


Lamborghini Huracan

Že se nástupce sportovního vozu Lamborghini Gallardo nebude jmenovat Cabrera, jak se jeden čas spekulovalo, ale bude použito jménu Huracán, to už se ví. Také jsme vás informovali, že se představí ještě před koncem letošního roku. To jsme ale netušili, jak rychle to bude.

Po internetu teď koluje tahle fotka z rakouského blogu autofilou.at, která je buď velmi dobře udělaným renederem některé ze špionážních fotek maskovaných prototypů nebo oficiální snímek. Ale na tom zase tak moc nesejde, podstatné je, že odhaluje téměř jistou podobu nového "malého" Lamba.

Jak se dalo očekávat, design je evolucí stylingu Gallarda, ovlivněného Aventadorem a naštěstí zcela prostý vlivu Venena. na rozdíl od většiny konkurence u Lamborghini zůstávají u atmosférického motoru, jenž bude mít opět deset válců a objem 5,2 l a výkon kolem 600 koní. Co mu říkáte?

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: