Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Stylový Duster Detour se konečně ukázal v celé své podobě

News

16.10.2013

Některé modely značky Dacia prodává mateřský Renault na vybraných trzích pod svým jménem. Na svět se tak dostal Renault Duster Detour, který ukazuje, že i jednoduché auto může vypadat stylově.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Nedávno jsme vám v článku ukázali první detaily Renaultu Duster Detour, nyní francouzská automobilka zveřejnila fotky kompletního vozu. Duster si zachoval své tyické tvary, nicméně doplňky vyvedené v černé a žluté barvě nedávají poznat, že pod tím vším se skrývá vůz s cenou pod 300 000 Kč. Oblíbené SUV, které prodělalo před několika týdny modernizaci, dostalo zářivý perleťově žlutý lak, který je kombinován se zádí vyvedenou v matně černé. Tmavé jsou také ochranné plasty podběhů nebo spodní části nárazníků. Povedení dojem z exteriéru pak umocňují nová osmnáctipalcová kola v kombinaci černá-žlutá nebo dvojice kulatých světel na střeše.

V přední části nejvíce zaujmou nová světla, od „našeho“ Dusteru odlišná maska nebo celkem masivní nárazník. Sám Renault zmiňuje, že vůz je mix prvků z filmů Šílený Max nebo Terminátor. Odvážná slova, nicméně proč ne, že. Premiéra Renaultu Duster Detour proběhne na autosalonu v jihoafrickém Johannesburgu, kde se vůz pod hlavičkou francouzské automobilky prodává. Nás podobná úprava velmi pravděpodobně mine.

Nicméně Dacia Duster dostala nový a atraktivnější kabátek, tudíž není vyloučeno, že více stylu dostane i ona. Přito by stačilo přidat pár doplňků v podobě nástavců prahů, nových kol s pneumatikami s terénním dezénem nebo menší světelnou rampu.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: