Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Modely Ford Vignale vsadí na luxusní kartu

News

08.10.2013

Ford představí v Evropě již za dva roky speciální řadu luxusních verzí běžných modelů s přídomkem Vignale. Kromě lepší výbavy se zákazníci mohou těšit na bonusy v podobě dovážky vozu do servisu nebo pozvánek na speciální akce.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Ford of Europe to nemá v posledních letech jednoduché. Evropskou divizi slavné americké automobilky trápí nejen slábnoucí prodeje, ale také vysoké náklady na výroby, které posílají automobilku do červených čísel. Evropský Ford také nijak nespěchá s uváděním nových modelů, například na nástupce současného Mondea si počkáme ještě rok. Například ve Spojených státech se vůz pod jménem Fusion prodává již dva roky. Nicméně právě rok 2014 má být v očích představitelů automobilky výrazným posunem ke světlejším zítřkům. Na své odhalení totiž kromě Mondea čeká také druhá generace sportovně zaměřeného MPV S-MAX.

O rok později, tedy v roce 2015, představí Ford v Evropě také řadu luxusně pojatých vozů s přídomkem Vignale. Podobný krok chystá také konkurenční Renault s řadou Initiale Paris. Podle Fordu se budou vozy řady Vignale vyznačovat stimulujícím a anti-stresovým prostředím. Zákazníci si budou moci vybrat z exkluzivní řady barev a druhů čalounění. V nabídce nebudou chybět ani pokročilé technologie nebo unikátní zpracování. Kromě hmatatelných prvků luxusu se zákazníci dočkají také dalších bonusů, jako jsou pozvánky na různé akce, dovážku vozu do servisu, poprodejní servis nebo celoživotní poukázku na mytí vozu.

Jako první se představí nové Mondeo Vignale a Mondeo Kombi Vignale, poté budou následovat další modely.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: