Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Buldoček Spike hvězdou reklamy na nové MINI

News

07.10.2013

Třetí generace novodobého MINI již doslova klepe na dveře. V rámci kampaně v době uvedení a trh chystá britská automobilka sérii televizních spotů, jejichž hlavním hrdinou bude anglický buldok jménem Spike.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Do premiéry nové generace stylového hatchbacku MINI zbývají týdny, stejnojmenná britská automobilka patřící pod křídla BMW Group nás začíná zásobovat podrobnějšími detaily. Z informací již delší dobu víme, že MINI dostane jako první novou platformu UKL1 s pohonem předních kol. Ke smutku fanoušků BMW se toto řešení dostane i do modelů řady 1 a řady 2. K pohonu pak budou sloužit nové přeplňované zážehové a vznětové tříválce o objemu 1,5 litru, které taktéž zamíří do mnichovských prémiovek. Vrcholné verze Cooper S a JCW nicméně dostanou čtyřválcový dvoulitr s přeplňováním, jehož výkon se bude pohybovat až okolo 162 kW/220 koní.

Oficiální premiéra MINI 3. generace je naplánována na 18. listopadu. Během reklamní kampaně nás čeká spousta televizních spotů, kde kromě britské novinky zazáří také vcelku roztomilý anglicky buldoček Spike. Z fotek také můžete částečně poznat tvary nového MINI, které zatím zůstávají trochu tajemstvím. Automobillka se nicméně vydala cestou evoluce, nikoliv revoluce, tudíž klasický tvar předchůdců zůstane zachován.

Prodej nového MINI je naplánován na začátek příštího roku. Automobilka hodlá v nové generace zrevidovat současnou modelovou nabíbdku a soustředit se výhradně na ty nejprodávanější verze. Je tedy velmi pravděpodobné, že se s některými modely budeme muset rozloučit.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: