Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Opancéřovaný Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 pořídíte za 25 milionů

News

01.10.2013

Šestikolové monstrum od AMG se dočkalo první úpravy zaměřené na zvýšení bezpečnosti. Americká společnost Texas Armoring představila opancéřovanou verzi modelu G 63 AMG 6x6, za kterou potenciální zájemci zaplatí přes 25 milionů korun. Za ochranu před AK-47 je prostě třeba pořádně zaplatit.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Kde je poptávka, tam je i nabídka. Tímto základním ekonomickým pravidlem se řídili i v AMG a vyrobili šestikolové monstrum na základech modelu G 63 AMG. Německá společnost z Affalterbachu patřící pod značku Mercedes-Benz cílí s tímto vozem především na trhy Blízkého východu a Arabského poloostrova. Zájemci se nicméně zcela jistě najdou i v Rusku nebo v Číně. Již základní cena přes 11,6 milionu korun není zrovna nízká, pokud ale zvolíte úpravu od společnosti Texas Armoring, připravte si na G 63 AMG 6x6 celých 25,4 milionů korun!

Jak již z názvu americké firmy vyplývá, vůz prošel programem zahrnujícím pancéřování a celkovou ochranu před vybranými palnými zbraněmi. Co si budeme povídat, velká část potenciálních kupců tohoto modelu se bude pohybovat v prostředí, kde ocení několik centimetrů silná skla. Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 od Texas Armoring ochrání posádku proti zbraním typu AK-47 nebo M16 až do kalibru 7.62x63 mm.

Pokud tedy patříte mezi ty šťastlivce, kteří již podepsali objednávku na G 63 AMG 6x6 a nejste se svým sousedem zrovna přátelé, můžete napsat do Texasu a objednat si opencéřovanou verzi tohoto vozu. Stačí složit 75 % z částky 986 625 eur (25,4 milionu korun) a vůz budete mít hotový koncem příštího roku.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: