Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nejostřejší verze Audi Q3 zná svojí českou cenu

News

30.09.2013

Značka se 4 kruhy ve znaku prozradila cenu nejsilnějšího vydání modelu Q3, který se jmenuje RS Q3. Za 228kW SUV musejí zájemci zaplatit minimálně 1 410 000 Kč.

Autor:Adam ŠrámekFoto:

Topverzi modelu Q3 odhalila automobilka těsně před Ženevou, ale až nyní se dostává do prodeje. Kromě nejrůznějších agresivnějších prvků karoserie se mohou potenciální majitelé těšit na o 25 mm nižší světlou výšku a minimálně 19palcová kola. Trošku překvapením je pouze jediná koncovka výfuku na zádi.

Výbava do sportovna

Uvnitř se dočkáme tříramenného sportovního volantu s plochou spodní částí, emblémů RS, hliníkových pedálů a samozřejmě i sportovních sedadel s kombinací kůže a alcantary.

Potenciál vozu naznačuje posílená brzdová soustava, jejíž přední vrtané kotouče mají průměr 365 mm a opírá se do nich dokonce 8 pístků v černě lakovaných třmenech. Na výběr bude například matný šedý lak Daytona či žlutý s názvem Imola. Rozhraní MMI je vybaveno funkcemi pro sportovní jízdu, a tak je schopno stopovat časy na okruhu, teplotu oleje, tlak turba a podobné telemetrické údaje.

Seznam kapitol

Za 1 410 000 Kč slušná výbava

Standardní výbava s vozem za 1,41 milionu Kč čítá také xenonové světlomety, audiosystém s 10 reproduktory, nebo automatický parkovací asistent. Kdo bude chtít třeba karbonové dekory, černé lakování dalších prvků exteriéru, kůži Nappa, navigační systém, WiFi či audio Bose, ten bude moci tučně připlácet.

Seznam kapitol
Tagy: Audi, Q3, RS, RS Q3, SUV, quattro
Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: