Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Cristiano Ronaldo prodloužil v Realu smlouvu a objednal si LaFerrari

News

23.09.2013

Fotbalová superstar Cristiano Ronaldo prodloužila kontrakt s Realem Madrid na dalších pět let. Smlouva zaručuje Ronaldovi nově roční plat ve výši minimálně 17 milionů eur (440 milionů korun). Na oslavu si pak portugalský fotbalista objednal jedno ze 499 LaFerrari.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:
Seznam kapitol:
  1. Pokračovatel tradice

Svět fotbalu, peněz a rychlých a drahých aut je již několik desítek let pevně propojen. Jedním z nejlepších fotbalistů dneška je bezpochyby Portugalec Cristiano Ronaldo, který během své kariéry prošel i Manchesterem United. Právě z anglického týmu se před několika lety stěhoval na Pyrenejský poloostrov a stal se nepostradatelným hráčem klubu Real Madrid. Bílý balet patří ve světě fotbalu za giganta, proto mu nevadilo za Ronalda vysázet 94 milionů eur (přes 2,4 miliardy korun), díky čemuž se z Ronalda stal nejdražší hráč historie. Jeho rekord překonal až letos další prestupivší fotbalista do Realu Gareth Bale. Nicméně i přesto zůstává Cristiano jedním z nejlépe placených fotbalistů na světě, což potvrzuje i prodloužení stávajícího kontraktu na dalších pět let, během kterých si vydělá minimálně 85 milionů eur (zhruba 2,2 miliardy korun). Aby to Cristiano řádně oslavil, objednal si nové LaFerrari.

Pokračovatel tradice

LaFerrari navazuje na své legendární předchůdce v podobě Enza, F50 a F40, kteří vznikají v rozestupu zhruba 10 let. Novinka však boří tradice, jedná se totiž o hybrid s celkovým výkonem 708 kW/963 koní! Zrychlení z 0 na 100 km/h za méně než tři sekundy není tak ohromující jako akcelerace na dvoustovku. Tu totiž LaFerrari pokoří za 7 sekund, 300 km/h je na digitálním tachometru za 15 sekund! Maximální rychlost pak vystoupá až nad 350 km/h.

Celkem vznikne pouze 499 kusů. Pokud máte o LaFerrari zájem, musíte prokázat nejen dostatečně nadité konto, nýbrž i ukázat, že si LaFerrari zasloužíte. Automobilka totiž dá přednost těm zájemcům, kteří ve své stáji mají již minimálně pět vozů značky Ferrari. Nicméně řeč peněz má také svou váhu, pokud tedy Ronaldo zaplatí více než onen cca 1 milion eur (25,8 milionu korun), dostane se na seznam také

Jen doufáme, že LaFerrari neskončí jako jeho minulá 599 GTB, kterou milý Cristiano zničil před několika lety.

Seznam kapitol

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: