Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

VIDEO: Tomu se říká vášeň! Texaský pár vlastní 65 Viperů

News

15.09.2013

Jeden texaský pár se opravdu zamiloval do supersportu Viper. Během sedmi let nashromáždili přesně 65 kusů této americké bestie s desetiválcovým motorem.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Viper patří mezi ty vozy, do kterých se částečně otiskla americká mentalita. Dlouhá kapota, pod níž bije obří desetiválcové srdce o objemu 8,4 litru, které se řídí heslem „objem ničím nenahradíš“. Ačkoliv my, Evropané, dáváme přednost spíše sofistikovanějším vozů italské nebo německé produkce, někteří Američané nedají na Viper dopustit. Láskou pro tento vůz zahořel i jistý texaský pár, který si tento vůz zamiloval teprve před sedmi lety. Od té doby si však již stihli pořídit hned 65 kusů této legendy.

Kromě prvních generací mají D'Ann a Wayne Rauhovi ve své sbírce také okruhový speciál SRT10 AC-X. Jelikož vůz nemá silniční homologaci, majitelé jej prohánějí především po svých rozlehlých pozemcích. Kromě Viperů mají Rauhovi ve své sbírce i další automobily, celkem to dělá okolo stovky vozů.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: