Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Kenwood DNN9230DAB: nejlepší přítel (nejen) na cesty

News

13.09.2013

Ačkoliv je dnešní doba primárně o továrních multimediálních systémech, zapomínat bychom neměli ani na ty od externích výrobců. Jedním z nejlepších příkladů přináší Kenwood s modelem DNN9230DAB, jež nabídne kromě navigace také připojení na Facebook nebo Twitter.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Navigační jednotky od výrobců automobilů patří v drtivé většině k nejdražším položkám příplatkové výbavy. Pokud odmítáte dát za průměrnou navigaci 50 tisíc korun, má pro vás Kenwood řešení. Tato společnost totiž nabízí přístroj s názvem DNN9230DAB, který patří na absolutní špičku v oblasti 2DINových multimediálních zařízení. Ovládání probíhá skrze rozměrný dotykový displej WVGA o úhlopříčce 7 palců (17,78 cm), který se pyšní rozlišením 800x400. Přístroj kromě navigace od Garminu nabízí také možnost přehrávání MP3, WMA, AAC, WAV, MPEG 1/2/4 JPEG a WMV Playback, DivX DVD a DVDR/RW Playback. Ve výbavě nechybí Bluetoth, 2 vstupy USB, jeden vstup AV, jeden AV výstup nebo možnost připojení iPhonu/iPodu.

V dnešní době sociálních sítí je Kenwood DNN9230DAB vybaven aplikacemi umožňujícími připojení na Facebook, Twitter nebo Route Collector. Posledně zmiňovaná aplikace nabízí především možnost naplánování trasy z tabletu, notebooku nebo PC. Konečná data může uživatel odeslat na server společnosti Kenwood, odkud si je poté stáhne přímo ze svého zařízení v automobilu. Route Collector ale není jen plánovač tras, ale také sociální síť, na kterou si můžete například nahrávat fotky z vašich cest.

Pro připojení na internet neslouží pouze spárování s mobilním telefonem, ale také integrovaný WiFi modul, kterým se lze připojit na některý z hotspotů na území  (nejen) České republiky. Jak již ze samotného názvu přístroje vypovídá, k dispozici je také funkce příjmu pozemního digitálního vysílání. Svou oblíbenou rádiovou stanici tak naladíte prakticky kdekoliv na území našeho státu.

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…

Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: