Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Kenwood DNN9230DAB: nejlepší přítel (nejen) na cesty

News

13.09.2013

Ačkoliv je dnešní doba primárně o továrních multimediálních systémech, zapomínat bychom neměli ani na ty od externích výrobců. Jedním z nejlepších příkladů přináší Kenwood s modelem DNN9230DAB, jež nabídne kromě navigace také připojení na Facebook nebo Twitter.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Navigační jednotky od výrobců automobilů patří v drtivé většině k nejdražším položkám příplatkové výbavy. Pokud odmítáte dát za průměrnou navigaci 50 tisíc korun, má pro vás Kenwood řešení. Tato společnost totiž nabízí přístroj s názvem DNN9230DAB, který patří na absolutní špičku v oblasti 2DINových multimediálních zařízení. Ovládání probíhá skrze rozměrný dotykový displej WVGA o úhlopříčce 7 palců (17,78 cm), který se pyšní rozlišením 800x400. Přístroj kromě navigace od Garminu nabízí také možnost přehrávání MP3, WMA, AAC, WAV, MPEG 1/2/4 JPEG a WMV Playback, DivX DVD a DVDR/RW Playback. Ve výbavě nechybí Bluetoth, 2 vstupy USB, jeden vstup AV, jeden AV výstup nebo možnost připojení iPhonu/iPodu.

V dnešní době sociálních sítí je Kenwood DNN9230DAB vybaven aplikacemi umožňujícími připojení na Facebook, Twitter nebo Route Collector. Posledně zmiňovaná aplikace nabízí především možnost naplánování trasy z tabletu, notebooku nebo PC. Konečná data může uživatel odeslat na server společnosti Kenwood, odkud si je poté stáhne přímo ze svého zařízení v automobilu. Route Collector ale není jen plánovač tras, ale také sociální síť, na kterou si můžete například nahrávat fotky z vašich cest.

Pro připojení na internet neslouží pouze spárování s mobilním telefonem, ale také integrovaný WiFi modul, kterým se lze připojit na některý z hotspotů na území  (nejen) České republiky. Jak již ze samotného názvu přístroje vypovídá, k dispozici je také funkce příjmu pozemního digitálního vysílání. Svou oblíbenou rádiovou stanici tak naladíte prakticky kdekoliv na území našeho státu.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: