Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Koncept Renault Initiale Paris ukazuje budoucnost modelu Espace

News

08.09.2013

Ve Frankfurtu ukáže Renault novinku v podobě konceptu Initiale Paris, jenž ukazuje budoucnost nejen modelu Espace, ale také vizi nové luxusní značky Initiale Paris.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Renault zveřejnil první fotky konceptu Initiale Paris, který se objeví již tento týden na autosalonu ve Frankfurtu. Vůz v sobě spojuje hned dvě zásadní novinky. Jedná se totiž o předobraz nové generace modelu Espace, jenž opustí vody segmentu MPV a vpluje do moře crossoverů, které se prodávají jako housky na krámě. Dá se očekávat, že Espace dostane také pohon všech kol, který by měl přilákat další možné zákazníky. A ačkoliv se charakteristika vozu poněkud změní, stále zůstane také velmi praktickým autem s velkým zavazadlovým prostorem. Velkým lákadlem má být také odvážný a stylový vzhled, který k francouzským vozům tak nějak patří.

Dalším aspektem, který koncept Initiale Paris představuje, je nová značka luxusněji pojatých Renaultů. Podobný koncept zvolil konkurenční Citroën u modelů DS, jež mají mít v budoucnu v rámci značky větší autonomii. Prvními modely, které pod značkou Initiale Paris vyrazí, budou právě nový Espace nebo aktuální Clio. Dalšími kandidáty budou zcela jistě nová Laguna nebo Mégane.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: