Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Český Ford snížil cenu modelů S-MAX a Galaxy

News

05.09.2013

Český Ford se v roce 2013 rozhodl upravit a zjednodušit ceníky u naprosté většiny svých modelů. Po Fordu Ka, Fiesta, Focus, B-MAX a Mondeo teď přišla řada i na velkoprostorové vozy. Kromě jednodušších ceníků přináší tato úprava ještě výhodnější ceny modelů S-MAX a Galaxy; před nedávnem pak byla snížena cena i pro Ford C-MAX.

Autor:Tomáš DusilFoto:

Zjednodušování a zpřehledňování ceníků, se kterými český Ford začal letos na jaře, se teď vztahují i na modely S-MAX a Galaxy. Také tyto velkoprostorové vozy se už nadále neprodávají za tzv. „akční“ ceny, které z ceníků úplně zmizely, ale za běžné „ceníkové" ceny. Ty byly ovšem znatelně sníženy. Sportovně založené MPV Ford S-MAX je díky tomu dnes ve verzi Trend s motorem 1.6 EcoBoost (160 k) a se šestistupňovou manuální převodovkou v nabídce už za 599 990 Kč. Nejdostupnější dieselová verze 2.0 TDCi (140 k), rovněž s manuální převodovkou, pak má cenovku 672 990 Kč. Zákazník tak podle modelu a výbavy proti původním cenám ušetří 52 000 až 76 000 Kč.

Obdobná situace je u nejprostornějšího osobního vozu v nabídce Fordu, modelu Galaxy. Jeho cena nyní začíná hodnotou 659 990 Kč – a to za verzi s motorem 1.6 EcoBoost (160 k) v bohaté výbavě Trend. Galaxy se vznětovým motorem pak lze získat již za 737 990 Kč. Při koupi tohoto modelu tak zákazník po posledních cenových úpravách ušetří 61 400 až 76 400 Kč. Ford kromě cenové úpravy směrem dolů obohatil standardní výbavu Galaxy i S-MAXe Winner o SD navigační systém se sedmipalcovým dotykovým displejem.

Obdobné proceduře podrobil během prázdnin český Ford také o něco menší velkoprostorový model C-MAX, který má dnes nejnižší cenu v celé své české prodejní historii; stojí totiž už pouhých 369 990 Kč (verze Ambiente s motorem 1.6 Duratec Ti-VCT, 105 k). Vetší, až sedmimístný Ford Grand C-MAX je nadále se stejnou motorizací i výbavou k dispozici už od 389 990 Kč.   

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: