Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

O Citroën Cactus se rozhodně nepopícháte

News

04.09.2013

Francouzská automobilka Citroën přiveze do Frankfurtu mimo jiné i koncept s názvem Cactus, jenž má přiblížit podobu budoucího kompaktního crossoveru.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Francouzi byli svými bláznivými koncepty pověstní, jedním z nich je i novinka od Citroënu s názvem Cactus. Vůz zapadá do kategorie kompaktních crossoverů a svým stylovým vzhledem se snaží alespoň trochu napodobit úspěch Range Roveru Evoque. Karoserie vsadila na relativně jednoduché tvary, jako ozvláštňující prvek použili designéři plastické prvky. Cactus je vybaven také speciálními nárazníky, které jsou odolné vůči drobným škrábancům a promáčklinám. Vůz má také nezvykle otevřený interiér, najdeme tu podle všeho totiž jen čelní sklo.

Interiéru vévodí především velká dotyková obrazovka, která se inspiruje u nové C4 Picasso. Automobilka zatím nezveřejnila bližší detaily o této studii, nicméně v rámci dnešních trendů se bude jednat o hybrid nebo elektromobil. Sériová verze modelu podobného konceptu Cactus zamíří do společnosti technicky spřízněného Peugeot 2008 nebo Renaultu Captur. Více detailů se dozvíme již brzy, Citroën by měl zveřejnit koncept Cactus ještě dnes!

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: