Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Alfa Romeo Giulietta prodělala pro rok 2014 několik změn

News

02.09.2013

Jeden z nejpohlednějších hatchbacků dostal pro modelový rok 2014 několik změn. Tou nejpodstatnější je nový motor 2.0 JTDM o výkonu 150 koní.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Alfa Romeo se už několik dlouhých let potácí na kraji (ne)zájmu. Přitom taková Giulietta patří k tomu nejhezčímu, co si v segmentu C můžete pořídit. Aby Alfa prodej tohoto modelu podpořila, vybavila jej několika drobnými vylepšeními. Na designu nebylo třeba moc změnit, a tak je nová prakticky jen přední maska, mlhové světlomety s chromovými rámečky nebo kola, jejichž velikost sahá od 16 až do 18 palců. Nové jsou také tři laky ­– Bronze, Adonizzato Blue a Moonlight Pearl. V interiéru pak najdeme upravený multimediální systém UConnect, jenž nabídne buď pětipalcový nebo šestapůlpalcový dotykový displej.

Interiér dostal nové čalounění, nové potahové látky palubní desky nebo výplně dveří, volant s novým designem nebo cargo systém v zavazadlovém prostoru.

Největší změny se tak udály pod kapotou, Giulietta totiž dostala nový vznětový čtyřválec 2.0 JTDM o výkonu 110 kW/150 koní a točivém momentu 380 N.m. Premiéra modernizované Alfy Romeo Giulietta proběhne již příští týden na autosalonu ve Frankfurtu, do prodeje se pak vůz dostane ještě před koncem tohoto roku.

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: