Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda Fabia GLX a SLX: výhodná cena, lepší výbava a čtyřletá záruka

News

02.09.2013

Domácí automobilka přišla s novou akční nabídkou týkající se modelů Fabia a Fabia Combi. Nové verze GLX a SLX nabídnou bohatší výbavu za lepší cenu a také čtyřletou záruku.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Škoda Fabia druhé generace se pomalu loučí se zákazníky, nástupce se totiž představí již příští rok. Mladoboleslavská automobilka nicméně přichystala několik akcí, které mají podzim života modelu Fabia co nejvíce zpříjemnit. Jednou z nich je i nabídka nových verzí GLX a SLX. Pokud si vzpomínáte dobře, Škoda používala toto označení na konci 90. let minulého století pro stupně výbav. Zatímco GLX bylo možné objednat pro Felicii i Octavii, SLX byla vyhrazena výhradně pro Octavii.

Známé názvy přinášejí více výbavy za výhodnou cenu. Cena modelu Fabia GLX začíná na 239 900 Kč s motorem 1.4 MPI (63 kW/86 koní). V základní výbavě vycházející z verze Active nalezneme například 15palcová ocelová kola, klimatizaci, rádio Blues s přehravačem CD/MP3, elektrické ovládání předních oken a centrální zamykání. Optickou stránku vozu vylepší černý paket s černými halogenovými světlomety a předními mlhovkami a tónovanými skly. K dispozici bude také motor 1.2 TSI o výkonu 63 kW/86 koní, jehož cena startuje na 249 900 Kč.

Škoda Fabia SLX vychází z výbavy Ambition a pořídit ji můžete již od 259 900 Kč s motorem 1.4 MPI/63 kW. Přeplňovaný čtyřválec 1.2 TSI/63 kW začíná na 265 900 Kč. Ve výbavě vozu nechybí kůží obšitý tříramenný volant, 15palcová kola z lehkých slitin Rotare, rádio Swing s přehravačem CD/MP3, centrální zamykání s dálkovým ovládáním a elektrický ovládaná a vyhřívaná zrcátka.

Příplatek za verzi Fabia Combi je v obou případech 10 000 Kč.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: