Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Frankfurt 2013: seznam premiér III.

News

02.09.2013

Přinášíme vám poslední přehled novinek, jež se představí již za několik dní na autosalonu ve Frankfurtu.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:
Seznam kapitol:
  1. Subaru
  2. Suzuki
  3. Toyota
  4. Volkswagen
  5. Volvo

Subaru

Japonská automobilka Subaru ukáže návštěvníkům koncept nového sportovního vozu WRX, který bude pokračovat v tradici ostrých Imprez. Na stánku si své místo najde také koncept VIZIV představující budousnost značky.

Seznam kapitol

Suzuki

Nezvykle mnoho novinekc, alespoň na své poměry, přiveze Suzuki. Stěžejním modelem celé nabídky je nová generace crossoveru SX4, který doplní pětidveřový Swift a koncept iV4. Ten je předobraz nového crossoveru, jež Suzuki představí v nejbližší budoucnosti.

Seznam kapitol

Toyota

Hlavní hvězdou Toyoty bude nepochybně koncept Yaris Hybrid-R. Tento model dostal nový hybridní systém vycházející ze závodního speciálu TS030. Hybridní Yaris se pyšní výkonem přes 400 koní a pohonem všech kol. Celá pohonná soustava se pak zcela jistě představí i v plánovaném sportovním modelu, na němž spolupracuje Toyota s BMW.

Seznam kapitol

Volkswagen

Ve znamení zelených technologií se ponese výstavka automobilky Volkswagen. Největší evropská automobilka totiž ukáže veřejnosti elektrické verze modelů Up! a Golf. Druhý jmenovaný vůz se navíc představí jako praktičtějí Golf Plus. Automobilobé fanoušky ale zcela jistě nejvíce chytne za srdce nový Golf R s výkonem přes 300 koní.

Seznam kapitol

Volvo

Frankfurtský autosalon bude svědkem nové éry značky Volvo. Švédský výrobce se chystá na největší obměnu pohonných jednotek ve své historii. Nové přeplňované zážehové a vznětové čtyřválce z řady Drive-E jsou budoucností této značky. Očekávat můžeme také Concept Coupé odkazující na legendární model P1800.

Seznam kapitol

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: