Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Registrační značka F1 za 180 milionů? Žádná fikce, ale realita!

News

24.08.2013

Jistý zájemce nabídl ve Velké Británii v přepočtu 180 milionů za značku F1. Dosavadní majitel, Afzal Kahn, však tuto více než štědrou nabídku s díky odmítl.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Svět občas nedává moc smysl, jasný důkazem jsou například registrační značky na přání. Zatímco tento prvek se v České republice teprve zavádí, v takové Velké Británie mají značky na přání dlouholetou tradici. Mezi ty nejcennější patří ty s co nejméně písmeny. Například taková kombinace F1 je evidentně nesmírně populární. V současné době vlastní tuto značku jistý Afzal Kahn, jenž vlastní společnost A Kahn Design, která se zabývá úpravami exkluzivních automobilů.

Kahn za tuto značku dal před lety přes 13 milionů korun a v současné době ji mohou lidé spatřit na jeho Bugatti Veyron. Od jistého zájemce však dostal nabídku na až nesmyslných 180 milionů korun, kterou však Kahn nepřijal, prý nemá o prodej zájem. Vidíte, svět občas opravdu nemá smysl. Ostatně tento příklad není jediný, extrémním příkladem je i ten z Dubaje. V tomto hlavním městě stejnojmenného arabského emirátu se totiž před lety vydražila značka s číslem 1 za neuvěřitelných 280 milionů korun! Tuto částku vydal bohatý obchodník s akciemi Talal Khouri.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: