Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

BMW představí Vision Gran Turismo. Bohužel jen virtuálně

News

21.08.2013

Mnichovská automobilka BMW představí nový koncept Vision Gran Turismo. Háček je v tom, že na silnice se tento vůz nikdy nepodívá, tedy alespoň na ty reálné. Vůz totiž uvidíme v legendární hře Gran Turismo 6.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Spolupráce herního a automobilového průmyslu není žádnou novinkou. Automobilky často spolupracují s vývojáři her, je to pro ně totiž skvělý marketingový tah. Populárních herních sérií se každoročně prodají miliony kusů, pokud v nich figuruje vůz nějaké automobilky, je to skvělá reklama. Kromě sériových vozů můžeme v některých hrách zvolit i speciály a koncepty, které se sériové výroby nikdy nedočkaly. Jedním takovým případem je i BMW Vision Gran Turismo, jenž bylo vytvořeno speciálně pro Gran Turismo 6.

Kromě BMW se v GT6 představí další speciály od Alfy, Bertone, Hondy, Infiniti, SRT nebo Zagata. Všechny automobily budou součástí speciálního balíčku, který si budou moci hráči stáhnout v rámci patnáctiletého výročí herní série Gran Turismo.

Závodní hry představují jeden z mála bezpečných a především levných způsobů, jak si vyzkoušet světové okruhy takových jmen, jako je například Laguna Seca, Nordschleife nebo Spa. Potenciálu těchto her si všimli například u Nissanu, který již několik let pořádá Nissan GT Academy, v rámci kterého svádí boj ti nejlepší borci, z nichž ten nejlepší pak dostane místo v závodním týmu.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: