Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Kia přiveze do Frankfurtu dramatický koncept

News

09.08.2013

Korejská automobilka Kia ukáže na nadcházejícím autosalonu ve Frankfurtu studii naznačující možnou podobu nového městského vozu.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Automobilka Kia získala díky designérovi Peteru Schreyerovi atraktivní design, který se řadí na špičku mezi mainstreamovými značkami. Takový cee’d patří mezi nejpohlednější vozy segmentu C, o kategorii níže bychom se v budoucnu mohli také setkat s emočněji pojatým automobilem. Kia totiž představí na autosalonu ve Frankfurtu představí koncept, jež sama automobilka nazývá dramatickým. Ze skic si všimneme tradičně tvarované přední masky nebo LED denní svícení složené s efektem „ledové kostky“. Tento prvek můžeme spatřit například na dvojici cee’d GT a pro_cee’d GT.

Interiér pojali návrháři minimalisticky, najdeme zde jen několik tlačítek a přepínačů. Volant dostal momentálně velmi populární zploštělý spodek, najdeme zde také pádla automatické převodovky. O pohonné jednotce nejsou bližší informace, nicméně vzhledem k „eko“ zelenému vzhledu se dá předpokládat přítomnost hybridního ústrojí.

Více se o tomto prozatím bezejmenném konceptu dozvíme již brzy. Premiéra totiž proběhne 10. září ve Frankfurtu.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: