Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

VIDEO: Opel zveřejnil další fotky konceptu Monza

News

06.08.2013

Německá automobilka Opel chystá do Frankfurtu velké překvapení v podobě konceptu Monza. Ten představuje především ukázku, jakým směrem se automobilka vydá.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Jedním z hlavních taháků stánku značky Opel na autosalonu ve Frankfurtu bude nepochybně koncept s názvem Monza. Jeho hlavní rolí bude představení budoucího směřování Opelu, nicméně v případě kladných ohlasů bychom se mohli dočkat i sériového modelu. Německé automobilce totiž podobný vůz, který by zaujal především na první pohled chybí. A ač se Opel nenachází zrovna v situaci, kdy by si mohl začít vyrábět nějaký vůz jen tak z rozmaru, my jsme optimisté. Sériové provedení by totiž mohlo navázat na dnes již legendární kupé Monza a Calibra, které ve formě plakátů visely v mnoha dětských pokojíčcích.

Oficiální premiéra Opelu Monza proběhne již 12. září na autosalonu ve Frankfurtu. Samotný koncept se bude soustředit především na úspornost, efektivitu a konektivitu, což jsou kritéria, na která bude brát Opel v budoucnu zřetel. Ze zveřejněných fotek vypadá Monza opravdu zajímavě, uvidíme, jaká bude realita.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: