Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Hyundai zveřejnilo první snímky faceliftované Elantry

News

05.08.2013

Korejská automobilka Hyundai chystá facelift svého kompaktního sedanu Elantra. Kromě upraveného vzhledu se dočkáme také nového vznětového motoru.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Ač není Elantra v našich končinách tak populární, zejméně v zámoří platí tento vůz za oblíbenou variantu mezi těmi, kteří hledají spolehlivý vůz za rozumnou cenu. Korejská automobilka první snímek, který naznačuje některé ze zmně, které nová Elantra dostane. Vzhled se více přiblíží většímu modelu i40, Hyundai tak postupem času mění svou image z výrobce levných aut na konkurenta Fordu nebo Volkswagenu. Největší novinkou má však být vznětový motor, hádáme, že se bude jednat o čtyřválec 1.6 CRDi o výkonech 81 kW/110 koní nebo 94 kW/128 koní, který známe z modelu i30.

Co se týče kosmetických úprav, modernizovaná Elantra dostane nové přední světlomety s LED denním svícením, nová litá kola nebo upravený interiér s novými elektronickými systémy. Zda se turbodiesel dostane i na čský trh, není známo. V nabídce tuzemského zastoupení figuruje pouje jedna jednotka, a to zážehový čtyřválec 1.6 MPI s výkonem 97 kW/132 koní. Cena tohoto modelu startuje na 324 990 Kč.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: