Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Suzuki ukáže ve Frankfurtu koncept nového SUV

News

30.07.2013

Na frankfurtském autosalonu ukáže Suzuki koncept nového kompaktního SUV, které má nastínit design budoucích vozu této japonské značky.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Crossovery všech velikostí jsou spásou prakticky všech automobilek. Zatímco prodeje v ostatních segmentech buď padají, nebo stagnují, SUV jsou jedinou kategorií, která roste. Na nadcházejícím autosalonu ve Frankfurtu představí Suzuki studii kompaktního crossoveru, jenž má nastínit podobu budoucích modelů této japonské značky. Vůz s názvem iV-4 bude především ukázkou toho, jakým směrem se bude Suzuki v příštích letech ubírat, nicméně vyloučena není ani sériová verze tohoto crossoveru.

Jedním z prvních modelů, který nový design adoptuje, by mohl být konkurentu úspěšného Nissanu Juke, o kterém se spekuluje. Malé Suzuki by použilo zkrácenou platformu modelu S-Cross, motory by také dodala tato novinka v nabídce Suzuki. Zatímco základní verze by měla pohon pouze předních kol, vyšší verze by nabídly také možnost pohonu všech kol. Prodej by probíhal pouze v Evropě, výroba pak v továrně Suzuki v Maďarsku.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: