Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Koncept Subaru WRX bude debutovat ve Frankfurtu

News

27.07.2013

Subaru přiveze na autosalon ve Frankfurtu koncept s názvem WRX, který zde zažije svou evropskou premiéru.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

O nové Impreze WRX a WRX STI zatím nemáme přesnější informace. Podle všeho to vypadá, že Subaru opustí cestu ostré Imprezy a vyrobí samostatný model, který ponese označení WRX a WRX STI. Japonská automobilka již představila koncept s názvem WRX, který si na nadcházejícím autosalonu ve Frankfurtu zažije svou evropskou premiéru. Poprvé jsme tento 4521 mm dlouhý vůz vidět v New Yorku. Zatímco u ostatních automobilek neznamená koncept automaticky sériový model, u Subaru je to trochu jinak. Sama automobilka oznámila, že Impreza bude čistě racionální vůz, což pomůže snížit výrobní náklady. Na opravdu ostrou čtyřkolku tak zbyde role samostatného modelu.

Sériová verze opět dostane přeplňování čtyřválec o výkonu okolo 221 kW/300 koní a pohon všech kol. I když Subaru zatím nepotvrdilo žádné bližší informace o sériovém modelu, zcela jistě dostane také manuální převodovku. Automat by mohl být v nabídce také, hlavně pro americké zákazníky.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: