Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

VIDEO: Škoda představila „vypimpený“ dětský kočárek s 20" koly

News

26.07.2013

V rámci reklamní kampaně na novou Octavii RS zveřejnila Škoda také fotky unikátního dětského kočárku s koly o velikosti 20 palců.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Škoda patří mezi nejlepší automobilky na poli marketingu a reklamy. Své nové modely maskuje prakticky až do posledního okamžiku, fotky pouští po kouskách a když už něco představí, udělá z toho velkou slávu. Nejinak tomu bylo i u nové Octavie RS, kterou provázela kampaň v podobě oficiální premiéry na slavném Festivalu rychlosti v Goodwoodu. Kromě samotného vozu na sebe však strhává pozornost i reklama, ve které kromě jiného účinkuje i velmi zvláštní dětský kočárek.

Ten dostal název RS Mega Man-Pram a od běžného kočárku se liší především dvacetipalcovými koly, které jsou ostatně větší než jaké nabízí sama Škoda Octavia RS. Ta se totiž musí spokojit „pouze“ s devatenáctkami. O pohodlí malého cestujícího se postará hydraulické odpružení nebo sportovní čalounění.

Škoda neudělala podobný kočárek jen tak, udělala totiž anketu mezi tatínky, ze které vyplynulo, že pokud by měli k dispozici podobný kočárek, 76 % z nich by strávilo více času s „venčením“ své ratolesti.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: