Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Nové edice Škoda: Fabia Reaction a Fabia Combi Monte Carlo

News

25.07.2013

Automobilka Škoda uvádí na český trh dvě nové edice modelů Fabia. Zatímco verze Reaction se týká výhradně hatchbacku, Monte Carlo je nyní dostupné i pro Fabii Combi.

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Současná Škoda Fabia je na trhu již šest let, nová generace se představí příští rok. V rámci zatraktivnění nabídky tohoto modelu přišla domácí automobilka se dvěma novými edicemi. Ta první s názvem Reaction se týká výhradně pětidveřového hatchbacku. Základem edice je výbava Active, ke které přidá edice Reaction zatmavené přední světlomety, střechu, zpětná zrcátka nebo přední masku vyvedené v černé barvě nebo černě lakovaná kola Comet o velikosti 16 palců.

Druhým speciálním modelem je Fabia Combi Monte Carlo, který dostane vzhled velmi podobný hatchbacku Monte Carlo. Očekávat tak opět můžeme zatmavené přední světlomety, černými koly o velikosti 17 palců nebo černými lemy karoserie. Změn se dočkal i interiér, který dostal sportovní přední sedačky, černě zbarvený strop nebo sportovní pedály.

Oba modely bude v nabídce od modelového roku 2014. O ceně zatím nejsou bližší informace

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: