Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

VIDEO: Nová Škoda Octavia RS v první reklamě

News

24.07.2013

Nová Octavia RS je již v prodeji, její ceny začínají na 619 900 Kč. Škoda nyní ukázala reklamu plnou svalů, velkých psů a kol. Trochu bláznivé, ale celkem zábavné, co myslíte?

Autor:Ondřej ŠámalFoto:

Škoda Octavia RS sice nepatří mezi stěžejní provedení modelové řady, nicméně tvoří pomyslný vrchol nejen co se výbavy týče, ale také z pohledu motorizací. Aktuální provedení dostalo motory z Volkswagenu Golf GTI a GTD v podobě zážehového přeplňovaného čtyřválce 2.0 TSI o výkonu 162 kW/220 koní a vznětového čtyřválce 2.0 TDI se 135 kW/184 koní. Již standardně má Octavia RS například bi-xenonové světlomety, při pohledu do ceníku navíc zjistíme, že se jedná o nejlepší volbu, pokud stojíte o výkonnou a velmi dobře vybavenou Octavii.

Během tří generací si výkonná Octavia získala srdce mnoha fanoušků, vždyť celkově se jí ve verzi RS prodalo přes 100 000 kusů. Velmi populární je nejen u nás, ale například v takové Británii, kde ještě před necelými třemi desítkami let byla Škoda vděčným terčem mnoha vtipů. Nicméně tyto doby jsou již dávno pryč a domácí automobilka si v zemi královny Alžběty II. vysloužila pověst jedné z nejoblíbenějších značek.

Na přiloženém videu si můžeme prohlédnout první reklamu, ve které hlavní roli hraje Škoda Octavia RS s karoserií liftback. O úspěchu tohoto modelu nepochybujeme, prodávat se bude i bez reklam.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: